Koniec uciążliwości w rejonie ul. Włodkowica

Tramwaje Warszawskie są w stałym kontakcie z wykonawcą robót budowlanych zajezdni Annopol – firmą ZUE - i monitoruje na bieżąco sytuację związaną z pracami przy budowie Zajezdni Annopol, w tym stan czystości ulic w miejscu wyjazdu z placu budowy.

Wykonawca (obsługuje inwestycję m.in. poprzez wjazd na teren budowy od strony ul. Włodkowica. Celem zminimalizowania wywożenia piasku z terenu budowy, użytkowany wjazd  utwardzony został płytami betonowymi. Wykonawca myje pojazdy przed wyjazdem na drogę publiczną. Stosuje urządzenia mechaniczne do mycia kół i podwozi oraz zapewnia pracę pojazdów czyszczących ulicę wyposażonych w szczotki, które poruszają się po ul. Włodkowica i ul. Szlacheckiej. Wykonawca dodatkowo dokonuje we własnym zakresie czyszczenia chodników.

 

Zwracamy uwagę, że w rejonie ul. Włodkowica zlokalizowane są trzy kolejne wyjazdy z Placu Budowy należące do wykonawcy inwestycji mieszkaniowej Victoria Dom. Na sytuację w tym rejonie mają wpływ inne czynniki, niezależne od Tramwajów Warszawskich i ZUE.

Naszym celem jest realizacja inwestycji z należytą starannością, przy jednoczesnym minimalizowaniu niedogodności dla mieszkańców powodowanych realizowaną w tym miejscu inwestycją.

 

Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności napotkane podczas realizacji inwestycji.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Zajezdnia Annopol Warszawa
CMS by Quick.Cms   |   Projekt: StudioStrona.pl