Zamknięcie skrzyżowania ulicy Inowłodzkiej z ulicą Annopol.

W związku z koniecznością przebudowy skrzyżowania ul. Inowłodzkiej z ul. Annopol w okresie od dnia 14.05.2023 r. (niedziela) od godz. 22:00 do dnia 30.09.2023 r. (sobota) skrzyżowanie ulicy Annopol z ulicą Inowłodzką zostanie zamknięte.

 

Odcinek pomiędzy centrum handlowym Factory Warszawa Annopol a Centrum Wspinaczkowym Murall zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Przejazd przez skrzyżowanie od strony Inowłodzkiej nie będzie możliwy. Na czas zamknięcia skrzyżowania będą obowiązywały objazdy zgodnie z wprowadzonym oznakowaniem pionowym i poziomym. Objazd zamkniętego skrzyżowania zostanie poprowadzony ulicami Odlewniczą, Marywilską i Wysockiego do Bazyliańskiej. Od południa od ulicy Rembielińskiej i Trasy Toruńskiej (S8) dojazd będzie możliwy tylko do centrum handlowego Factory Annopol. Z kolei od północy zamknięty odcinek będzie można ominąć jadąc ulicą Białołęcką do Trasy Toruńskiej (S8).

 

Jednocześnie zostaną wprowadzane zmiany w komunikacji miejskiej. Z ruchu tramwajowego zostanie wyłączony odcinek od wjazdu na pętlę ANNOPOL do pętli ŻERAŃ WSCHODNI. Na czas ograniczenia tras tramwajowych zostanie uruchomiona przez Zarząd Transportu Miejskiego zastępcza linia autobusowa. Zmiany będą obowiązywać od dnia 15 maja 2023 (poniedziałek). Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Warszawskiego Transportu Miejskiego.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

ulica_annopol_-_objazd_zamknietego_odcinka_graf_infoulice_warszawa.png

Wszelkie prawa zastrzeżone - Zajezdnia Annopol Warszawa
CMS by Quick.Cms   |   Projekt: StudioStrona.pl